Konkurs na opracowanie graficzne logo 800-lecia Miasta Opola | PJATK w Gdańsku

08.10.2015, 13:14

Opole

Szanowni Państwo,

Przekazujemy informację na temat konkursu:

Ruszył konkurs na opracowanie graficzne logo 800-lecia Miasta Opola. To jedno z pierwszych działań zmierzających do oficjalnego rozpoczęcia obchodów 800-lecia Opola. Zaprojektowane logo będzie wykorzystywane we wszystkich działaniach, wydarzeniach i wydawnictwach związanych z obchodami 800-lecia Miasta Opola, a w szczególności podczas wydarzeń i kampanii informacyjno-promocyjnych, na gadżetach, papierze firmowym, wydawnictwach, ulotkach, plakatach, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej.

Nagrodą w konkursie będzie zlecenie wykonania Księgi Identyfikacji Wizualnej w kwocie do 20 000 zł. Termin składania prac minie 20 listopada 2015 r.

Konkurs skierowany jest w szczególności do: grafików, projektantów, artystów plastyków, uczniów, studentów i absolwentów szkół oraz uczelni wyższych – osób fizycznych i osób prawnych.

Logo powinno być spójne z Misją obchodów 800-lecia Miasta Opola.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://www.opole.pl/konkurs-na-logo-800-lecia-miasta-opola/