6 marca, seminarium CISCO w Gdańsku! | PJATK w Gdańsku

6 marca, seminarium CISCO w Gdańsku!

19.02.2014, 17:42

Mobilność, prostota i bezpieczeństwo.
CiscoRok 2014 – nowości komunikacyjne i sieciowe Cisco.

Czas, w którym możesz wprowadzić nowoczesne rozwiązania do swojej firmy.

Zaproszenie na spotkanie

Ponad 60% pracowników biurowych nie potrzebuje biura do wykonywania codziennych obowiązków.
Działy IT w firmach powinny zapewnić im zarówno mobilne narzędzia komunikacyjne, jak i bezpieczną infrastrukturę. Przed nami wyzwanie umożliwienia wymiany informacji wewnątrz firmy, jak i ciągłego kontaktu z klientami.

Na naszym spotkaniu, w ciągu 3,5 godziny, pokażemy pomysły na sprostanie wyzwań technologicznych i biznesowych 2014 roku. Wraz z Partnerami zaproponujemy sposób, w jaki możesz wprowadzić innowacje do Twojej firmy i pokazać, że IT ma realny wpływ na biznes, sprawne funkcjonowanie i komunikacje zespołów. Chcemy pomóc Tobie być liderem zmian, wprowadzić zaawansowaną technologię prostymi rozwiązaniami i uzyskiwać przewagę konkurencyjną.

To najważniejszy cykl spotkań początku 2014 roku. Poniżej znajduje się agenda i miasta, w których odbędą się konferencje.
Zapraszamy do rejestracji osoby odpowiedzialne za rozwiązania sieciowe i komunikacyjne z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

Harmonogram seminariów:

25 lutego Katowice
Hotel Monopol, ul. Dworcowa 5
27 lutego Toruń
Hotel Copernicus, Bulwar Filadelfijski 11
4 marca Poznań
Hotel IBB Andersia, Plac Andersa 3
5 marca Kraków
Hilton Garden Inn, ul Marii Konopnickiej 33
6 marca Gdańsk
Hotel Gdańsk, ul. Szafarnia 9
11 marca Warszawa
Hotel Westin, Al. Jana Pawla II 21

Agenda:

9:30 - 9:45 Rejestracja
9:45 - 11:30 Wizja i trendy w sposobach współpracy.
We współczesnych przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych wdrożenie rozwiązań do współpracy powinno obejmować kilka podstawowych aspektów. Pierwszy to komunikacja wewnętrzna. Oprócz wyboru konkretnego producenta i ocenienia jego możliwości funkcjonalnych, istotne jest jego doświadczenie w zakresie integracji z istniejącą infrastrukturą IT. Drugim czynnikiem, często pomijanym, jest sposób w jaki system komunikacyjny może wpłynąć na zwiększanie możliwości w zakresie komunikacji zewnętrznej, zarówno z instytucjami i partnerami biznesowymi, jak również z klientami indywidualnymi.W trakcie prezentacji przedstawimy Państwu, w jaki sposób współpraca może być prosta, bezpieczna, a także mobilna w powyższych aspektach.
11:30 - 11:45 przerwa kawowa
11:45 - 13:15 Sieciowy „Yin i Yang”
czyli infrastruktura sieciowa mobilnego przedsiębiorstwa „Cisco kilku lat przedstawia i rozwija wizję zunifikowanego dostępu LAN, WLAN i VPN pod hasłem: One Policy, One Management, One Network. Wspólna, zintegrowana infrastruktura sieciowa (LAN, WLAN, VPN) z jedną spójną polityką bezpieczeństwa w zakresie dostępu do sieci i jedną platformą zarządzającą taką siecią, pełna integracja z rozwiązaniami mobilnymi to nie jest wizja przyszłości tylko teraźniejszość. W trakcie sesji chcemy zademonstrować Państwo w jaki sposób działa nasze rozwiązanie zunifikowanego dostępu i w jaki sposób adresuje potrzeby mobilnej firmy. Udowodnimy również, że “networking” może być prosty i ciekawy a rozwiązania najwyższej jakości stają się dostępne dla wszystkich.”
13:15 - 14:00 lunch

Bardzo serdecznie zapraszamy!