Akademia Meritum IT – start od 6 grudnia | PJATK w Gdańsku

Akademia Meritum IT – start od 6 grudnia05.12.2011, 13:45

Wystartowała Akademia Meritum IT!

Płatne staże informatyczne czekają na studentów.

 

Akademia Meritum IT

uruchamia projekt IT, który 6 grudnia zostanie zainaugurowany na Uniwersytecie Gdańskim.

 

Akademia Meritum IT to program BEZPŁATNYCH warsztatów informatycznych dla studentów uczelni wyższych, zainteresowanych rozpoczęciem kariery w pionie IT. W jego ramach odbędzie się cykl wykładów, prowadzonych przez praktyków Meritum Banku, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zyskać wiedzę informatyczną i poznać specyfikę pracy informatyka w organizacji finansowej.

Najlepsi studenci, biorący udział w warsztatach, będą mieli szansę na odbycie

3-miesięcznego stażu z możliwością późniejszego zatrudnienia.

 

Studenci zainteresowani udziałem w Akademii powinni zgłosić swój udział już teraz korzystając ze strony internetowej http://akademia-it.com.pl.

Zapisać się na warsztaty można także podczas pierwszego wykładu, w dniu 6 grudnia o godz. 12.15 w auli 2, Wydziału MFI UG, ale zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, bo na osoby, które zgłoszą chęć udziału z wyprzedzeniem czekać będą nagrody-niespodzianki.

 

Więcej informacji na temat Akademii Meritum IT można znaleźć na stronie http://akademia-it.com.pl oraz na www.meritumbank.pl

Serdecznie zapraszamy !!!

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

Kursy Linux LPI

CISCO

  • © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl