Certyfikowane Szkolenia ADOBE dla Studentów PJWSTK UPDATE | PJATK w Gdańsku

Certyfikowane Szkolenia ADOBE dla Studentów PJWSTK UPDATE

01.12.2011, 20:02

Szanowni Państwo,

Centrum Szkoleń PJWSTK przygotowało specjalną ofertę dla naszych Studentów. Jest nią możliwość przystąpienia do kursu Adobe, realizowanego w ramach naszego ośrodka po bardzo promocyjnej cenie. Kurs prowadzi pan Tomasz Kowalczyk, pracownik Wydziału Sztuki Nowych Mediów PJWSTK Gdańsk i certyfikowany Instruktor ADOBE.

Kurs jest podzielony na moduły, poświęcone kolejnym produktom ADOBE (można zapisywać się na wybrane moduły). Na każdy moduł przewidziano 24h warsztatów. Zajęcia odbywać się będą w sali 211, z wykorzystaniem najnowszej wersji pakietu – Adobe CS 5.5. W programie przewidziano pracę z tabletami graficznymi Wacom.

Pierwszy moduł poświęcony jest programowi PHOTOSHOP. Tematyka kursu obejmuje zagadnienia podstawowe, średniozaawansowane i zaawansowane.

Termin zajęć: dni robocze (pn-pt), w godzinach popołudniowych (od ok. 16:00) – do ustalenia z Prowadzącym.
Prawdopodobny pierwszy dzień kursu – 05.12.2011.

Słuchacze otrzymają certyfikat ukończenia kursu, sygnowany logo Adobe i numerem licencji instruktorskiej Adobe prowadzącego zajęcia.

Odpłatność za kurs wynosi 300 PLN (za 24h zajęć w module). Ta promocyjna cena obowiązuje WYŁĄCZNIE Studentów PJWSTK.

Więcej informacji o programie zajęć na:   http://laboratoriumadobe.pl/ lub u prowadzącego kursy, p. Tomasza Kowalczyka  <tom.kowalczyk@wp.pl>

UWAGA: Zapisy na kurs przyjmować będzie Dziekanat. Płatności należy dokonać przed pierwszymi zajęciami,  (po potwierdzeniu przez Prowadzącego terminu kursu) na konto ogólne Uczelni. Tytuł wpłaty: KURS ADOBE GDAŃSK. Dowód wpłaty należy przedstawić w Dziekanacie.

Konto ogólne uczelni:

Bank DnB NORD Polska S.A.
numer rachunku: PL38 2190 0002 3000 0046 2893 0101