Impreza Wydziału SNM Grill i nocne ognisko Ognisty Sabat Graficzny 23-24.06.2012 | PJATK w Gdańsku

30.05.2012, 9:04

Sabat Graficzny - Wydział Sztuki Nowych MediówSzanowni Państwo,

z okazji zbliżającej się Nocy Kupały, czyli prasłowiańskiej Sobótki (słowo wywodzi się od słowa “sabat”, czyli zgromadzenie) Studenci Wydziału Sztuki Nowych Mediów organizują wieczorno-nocne spotkanie na terenie PJWSTK. Impreza pod nazwą Ognisty Sabat Graficzny odbędzie się wieczorem i nocą z 23 na 24 czerwca 2012. W programie m.in. wspólny grill, ognisko i dużo dobrej zabawy. Niewykluczone również, że uda się odnaleźć słynny i magiczny Kwiat Paproci.

Spotkanie rozpocznie się od godziny 18:00 23 czerwca 2012 (sobota) do momentu wygaszenia sabatowych ognisk, na terenie PJWSTK.

Wydział Sztuki Nowych Mediów zaprasza także do zabawy Studentki i Studentów bratniego Wydziału Informatyki :-)

Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do p. Izabeli Przybył, która przyjmuje zapisy. Opłata na rzecz imprezy wynosi 5 PLN (słownie: pięć złotych). Więcej informacji można uzyskać u Studentów SNM organizujących imprezę:

Anna Klawikowska (klawikowskaanna@gmail.com)
Damian Skotzke (damianskotzke@gmail.com)