Japońskie widowisko multimedialne i koncert na żywo w PJWSTK. Sobota, 11.10, godzina 18:00. | PJATK w Gdańsku

07.10.2014, 10:52

Naomi UtamakuraSzanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszamy na wspaniałe widowisko multimedialne – koncert pani Naomi Utamakura, którą będziemy gościć w PJWSTK Gdańsk. Artystka zagości na Wybrzeżu specjalnie dla nas, robiąc mały przystanek na trasie pomiędzy koncertami w Monachium i Pradze! To trzeba KONIECZNIE zobaczyć! :-)

Koncert zawiera utwory sławiące niezwykłe piekno i historię Kraju Kwitnącej Wiśni, którym towarzyszą pokazy wideo. Mozna też będzie zobaczyć wspaniałe, japońskie kimona, wachlarze i przez chwilę poczuć się tak, jakbyśmy przenieśli się w czasie i przestrzeni do czasów samurajów! Warto dodać, że pani Utamakura przyjeżdża z zupełnie nowym progamem!

Koncert odbędzie się w Auli PJWSTK Gdańsk, w sobotę 11.010 o godzinie 18:00. WSTĘP WOLNY!