Jesteśmy najlepsi! – zwycięstwo PJWSTK w rankingu Polskiej Akademii Nauk! | PJATK w Gdańsku

Jesteśmy najlepsi! – zwycięstwo PJWSTK w rankingu Polskiej Akademii Nauk!

29.07.2009, 1:00

goldmedalPJWSTK potwierdziła swoją niekwestionowaną pozycję lidera edukacji IT! W ogłoszonym niedawno rankingu w roku 2009 uzyskaliśmy 1 miejsce pośród szkół niepublicznych. PJWSTK jest także drugą uczelnią w Polsce pod względem jakości kadry naukowej.
Jesteśmy również w ścisłej czołówce w rankingu obejmującego wszystkie typy szkół – pokonaliśmy nawet tak zasłużone uczelnie jak Politechnika Warszawska, czy Uniwersytet Gdański!

Warto podkreślić, że tym razem zasłużone laury zdobyliśmy nie tylko w klasyfikacji tworzonej przez prasę i media, ale w rankingu poważnej instytucji naukowej. Jest to kolejne potwierdzenie, że PJWSTK z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku edukacyjnym. To właśnie dlatego dyplom naszej uczelni jest tak ceniony przez pracodawców w całej Polsce.

Pełny ranking do obejrzenia na stronach Polskiej Akademii Nauk:
Ranking
Algorytm wyznaczania oceny