Konkurs dla grafików! Zaprojektuj plakat o tematyce ochrony własności intelektualnej. | PJATK w Gdańsku

11.09.2012, 15:11

Szanowni Studenci,

zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie graficznym:

Urząd Patentowy RP ogłasza X edycję konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, jednocześnie zapraszając do udziału w konkursie wszystkich chętnych spełniających kryteria określone w regulaminie.

Projekty plakatów można składać w siedzibie Urzędu Patentowego RP do 31 października 2012 r., zaś szczegółowe warunki konkursu zawarte zostały w regulaminie opublikowanym na konkursowej stronie www:

Wszelkie dodatkowe pytania można kierować na adres: konkurs@uprp.pl

Konkurs realizowany jest w ramach projektu systemowego POIG.05.02.00.00-004/10 pt. „Wsparcie efektywnego wykorzystania własności przemysłowej w innowacyjnej gospodarce” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.