KONKURS DLA INFORMATYKÓW – na najbardziej innowacyjny i ciekawy projekt Open Source | PJATK w Gdańsku

13.10.2011, 10:19

Tworzysz projekty Open Source ?
A może masz pomysł na taki projekt ?
Znasz osoby, które tworzą projekty informatyczne ?

Jeśli tak, to ogłoszenie jest dla Ciebie !

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu www.spinacz.edu.pl.

Co to takiego ?

To miejsce, gdzie możesz bezpłatnie zaprezentować swój pomysł na projekt lub gotowy projekt Open Source.
To miejsce, gdzie nauka spotyka się z biznesem i wzajemnie się wspiera.
To miejsce, dzięki któremu Twój projekt ma szansę zaistnieć i wypromować się w środowisku biznesowym – może zostanie wdrożony w jakiejś firmie?
To miejsce, gdzie możesz spotkać innych Twórców Open Source i podzielić się z nimi swoimi uwagami.
To miejsce, gdzie możesz uzupełnić lub stworzyć nowy zespół projektowy, który będzie rozwijał innowacyjne pomysły programistyczne.
To miejsce, gdzie możesz całkowicie BEZPŁATNIE skorzystać z porad ekspertów.

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy serwis SPINACZ jest miejscem dla Twoich pomysłów – zapraszamy do odwiedzenia Strony www.spinacz.edu.pl lub przesyłania pytań drogą mailową na adres:info@spinacz.edu.pl

UWAGA: Konkurs!

Ogłaszamy konkurs, na najbardziej innowacyjny i ciekawy projekt Open Source powstający w środowisku akademickim (uczelnia, pracownicy naukowo-dydaktyczni, instytucje otoczenia nauki, studentów).
Warunki uczestnictwa w konkursie, szczegółowe informacje, oraz Regulamin konkursu dostępne są na naszym serwisie pod adresem www.spinacz.edu.pl (zakładka Ogłoszenia– konkurs).

Projekt jest realizowany przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu Ministra „Kreator innowacyjności- wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.