konkurs dla Państwa mamy – plakat poszukiwany! | PJATK w Gdańsku

konkurs dla Państwa mamy – plakat poszukiwany!

19.05.2014, 11:27

Wielkimi krokami nadchodzi ósma edycja kultowego festiwalu „Ulicznicy”. Ten Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy to tętniący pozytywną energią kolaż teatru, muzyki, performancu i imprez fotograficznych.

Na ulicach, skwerach, parkach i placach spotykają się charyzmatyczni artyści z całego świata. Jest ogień, są szczudła, jest muzyka, spektakle, żonglerzy, śmiech i wzruszenie. Jest wreszcie nasza festiwalowa Publiczność.

Ale nim zaprosimy Państwa na wspólny miesiąc wakacji (4 – 27 lipca w Gliwicach), nasz Festiwal potrzebuje PLAKATU.

W poprzednich latach zwycięzcami byli m.in. Eurydyka (tańcząca) Kata oraz Jarosław (zrób) Dziubek. A czyją skroń ozdobi w tym roku wieniec laurowy? Być może Twoją! To jak? Jesteś zwycięzcą?

Termin nadsyłania Waszych fantastycznych i fantazyjnych propozycji to 8 czerwca 2014 r.

Do wygrania 2000 zł w gotówce i roczny zapas zapałek (oraz troche wody dla ochłody).

regulamin (1)

Niezbędne szczegóły: www.ulicznicy.pl