Konkurs fotograficzny – zrób sobie zdjęcie z ulubionym dydaktykiem ;-) | PJATK w Gdańsku

Konkurs fotograficzny – zrób sobie zdjęcie z ulubionym dydaktykiem ;-)

21.11.2011, 12:56

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do konkursu fotograficznego – zrób sobie zdjęcie z ulubionym dydaktykiem ;-)…

czyli jak łatwo i przyjemnie otrzymać kalendarz PJWSTK.

Regulamin konkursu:

1.       Każdy uczestnik konkursu może przesłać tylko 1 zdjęcie.

2.       Na zdjęciu mogą być sfotografowane maksymalnie 2 osoby w tym jedna z nich musi być dydaktykiem PJWSTK.

3.       Zdjęcia należy przesłać na adres facebook@pjwstk.edu.pl do dnia 27 listopada br.

4.       W temacie maila proszę podać lokalizację (Warszawa, Gdańsk, Bytom).

5.       W mailu należy podać swoje imię i nazwisko oraz imię i nazwisko dydaktyka.

6.       Wszystkie nadesłane prace zostaną umieszczone na Facebook’u  na profilu  PJWSTK https://www.facebook.com/pjwstk

7.       Z nadesłanych prac wylosowanych zostanie 20 zdjęć, których autorzy zostaną nagrodzeni kalendarzami PJWSTK.

8.       Komisja złożona z pracowników Działu Promocji i Rekrutacji  wybierze  najciekawsze zdjęcie, którego autor otrzyma koszulkę, kubek oraz kalendarz PJWSTK.

9.       Dydaktyk, który zostanie uwieczniony największą ilość razy, za włożony trud pozowania do zdjęć , otrzyma kalendarz PJWSTK.

Zapraszamy do udziału w konkursie