Konkurs o indeks Wydziału Informatyki PJWSTK | PJATK w Gdańsku

Konkurs o indeks Wydziału Informatyki PJWSTK

28.04.2013, 11:55

31337

Ruszyła rejestracja do V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „31337” organizowanego przez Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych. Nagrodą główną jest indeks Wydziału Informatyki PJWSTK.

Konkurs skierowany jest do młodych osób, które interesują się informatyką, matematyką, logiką, algorytmiką i bezpieczeństwem sieci. Zwycięzca otrzyma możliwość bezpłatnych studiów informatycznych. Będzie mógł studiować w siedzibie głównej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie lub na jej Wydziale Zamiejscowym Informatyki w Gdańsku.

Dla laureatów kolejnych miejsc przewidziano także bezpłatne kursy lub zniżki w kursach CCNA (Cisco Certified Network Associate) prowadzonych w Akademickim Centrum Szkoleniowym PJWSTK, zniżki w czesnym na studiach dziennych, nagrody książkowe, itp.

Rejestracja prowadzona jest na stronie internetowej konkursu – www.31337.pjwstk.edu.pl.

Konkurs składa się z dwóch etapów: zdalnego i finałowego. W pierwszym etapie, trwającym  od 4 do 15 marca 2013 r., uczestnicy zmagać się będą z pytaniami publikowanymi na stronie www konkursu. Każdego dnia rozwiązywać będą jedno zadanie konkursowe. Dwadzieścia najlepszych osób zakwalifikuje się do etapu finałowego.

Podczas finału, który odbędzie się 23 marca 2013 r. w siedzibie głównej uczelni w Warszawie, uczestnicy wysłuchają wykładu z wybranej dziedziny informatyki a następnie odpowiadać będą na pytania z nią związane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 3 kwietnia 2013 roku.

konkurs_partnerzy

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: www.31337.pjwstk.edu.pl