Konkurs przedmiotowy z Informatyki dla uczniów szkół gimnazjalnych | PJATK w Gdańsku

Konkurs przedmiotowy z Informatyki dla uczniów szkół gimnazjalnych

25.01.2010, 17:20

konkurs01II Etap konkursu (eliminacje rejonowe) dla szkół z terenu miasta Gdańska oraz powiatów: gdańskiego ziemskiego, nowodworskiego, starogardzkiego oraz tczewskiego odbędzie się 29 stycznia 2010 roku w siedzibie Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Gdańsku.

Zasady eliminacji.
Uczestnicy rozwiązują przygotowane zadania w ciągu 90 minut. Zadania są w formie testu i problemów otwartych. Treść zadań uczestnicy dostają na kartkach przygotowanych przez organizatora. Początek konkursu o godzinie 10:00. Uczniowie powinni przybyć na salę nie później niż o godz. 9:45.

Uczestnicy konkursu powinni mieć ze sobą jedynie przybory do pisania. Arkusze testowe  i ewentualne dodatkowe kartki będą zapewnione przez organizatorów. Użycie kalkulatorów nie jest dozwolone.

Nauczyciele, opiekunowie i osoby towarzyszące nie będą mogli być obecni na sali egzaminacyjnej – dla ich potrzeb zostanie oddana salka konferencyjna z możliwością przygotowania ciepłych napojów.

Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego znajduje się w pliku xls, do ściągnięcia tutaj.

Dojazd:
Budynek Uczelni znajduje się w Gdańsku, przy ul. Brzegi 55

Wyniki i metoda kwalifikacji do etapu wojewódzkiego
Do etapu wojewódzkiego kwalifikuje się 100 uczestników, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów (ze wszystkich 7 rejonów). Prace uczestników są oceniane przez członków komisji konkursowej. W jej skład wchodzą pracownicy naukowi Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych:

prof. Marek Bednarczyk – dziekan PJWSTK, Przewodniczący Komisji
Wojciech Mościbrodzki – prodziekan
Jakub Neumann – adiunkt PJWSTK

Ostateczne wyniki zostaną opublikowane na stronach organizatorów.

UWAGA Publikacja danych uczestników jest zgodna z regulaminem konkursu, którego akceptacja była warunkiem uczestnictwa w etapie szkolnym. Pełen regulamin znajduje się na stronach Kuratorium Oświaty.