KONKURS W RAMACH II FESTIWALU SZTUKI WIDEO „PUNKTY WIDZENIA” 2012 | PJATK w Gdańsku

KONKURS W RAMACH II FESTIWALU SZTUKI WIDEO „PUNKTY WIDZENIA” 2012

07.03.2012, 12:00

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych sztuką wideo do udziału w drugiej edycji Festiwalu Sztuki Wideo „PUNKTY WIDZENIA”

Termin: 13-15  kwietnia 2012 r.

Miejsce: Galeria Manhattan w Łodzi

Ideą Festiwalu jest stworzenie warunków umożliwiających spotkanie osób zainteresowanych współczesną sztuką wideo. Festiwal „Punkty widzenia” jest platformą prezentacji aktualnych dokonań w tej dziedzinie, jak również wymiany doświadczeń artystów ze znacznym dorobkiem oraz twórców debiutujących na polu sztuki.

W ramach Festiwalu odbywa się konkursowy przegląd prac wideo.

Jest on skierowany do studentów i absolwentów (maksymalnie 5 lat po studiach) uczelni artystycznych i uczelni z wydziałami artystycznymi.

Konkurs przebiega dwuetapowo:
etap I – spośród nadesłanych prac zostaną wybrane najbardziej interesujące pozycje
etap II – zakwalifikowane prace zostaną zaprezentowane podczas festiwalowego przeglądu konkursowego. Czteroosobowe jury wyłoni laureatów
3 nagród głównych oraz 5 wyróżnień, które zostaną przyznane ostatniego dnia Festiwalu.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą zgłaszać swoje prace do 20 marca 2012 na adres:
Sebastian Rozpara
ul.Więckowskiego 51 m. 5
z dopiskiem Konkurs w ramach II Festiwalu Sztuki Wideo “Punkty Widzenia”.

Szczegółowy regulamin oraz harmonogram konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie Festiwalu: www.punktywidzenia.com
Funpage na Facebooku http://www.facebook.com/punktywidzenia.festiwalsztukiwideo

Serdecznie zapraszamy do udziału!