XVI edycja Pomorskiego Konkursu Fotografii Prasowej im. Zbigniewa Kosycarza Gdańsk Press Photo 2012. | PJATK w Gdańsku

09.05.2012, 13:52

Nadbałtyckie Centrum Kultury i Kosycarz Foto Press zapraszają do wzięcia udziału w

XVI edycji Pomorskiego Konkursu Fotografii Prasowej im. Zbigniewa Kosycarza

Gdańsk Press Photo 2012.

Do konkursu można zgłaszać zdjęcia wykonane od 1 kwietnia 2011 do 31 marca 2012 roku, publikowane lub niepublikowane, w 6 kategoriach tematycznych:

• wydarzenie
  • ludzie
  • kultura
  • sport
  • życie i świat wokół nas
  • fotografia spoza regionu.

Mogą to być pojedyncze fotografie i/lub fotoreportaże. Maksymalna ilość zdjęć nadesłana przez jedną osobę to 40 sztuk.

Zdjęcia w postaci plików cyfrowych można nadsyłać lub dostarczać do 31 maja 2012 r. do Nadbałtyckiego Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35, 80-851 Gdańsk.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest praca lub zamieszkanie na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne które zostaną wręczone podczas uroczystego wernisażu wystawy pokonkursowej.

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe do pobrania ponizej:
regulamin (pdf)
karta zgłoszeniowa (doc)
informacja o autorze (doc)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!