Kreatywni graficy na start. Zaprojektuj elementy wizualnej kampanii CycleCities. | PJATK w Gdańsku

24.03.2014, 11:30

rower

Szansa dla kreatywnych grafików. Urząd Miejski w Gdańsku zaprasza do udziału w ciekawym procesie. Można składać własne oferty, na warunkach komercyjnych – więc jest szansa na ciekawe zlecenie i wymierne korzyści :-)

Zestaw materiałów dydaktyczno-promocyjnych powinien być utrzymany w spójnej konwencji graficznej odpowiadającej preferencjom grupy odbiorców – uczniowie szkół podstawowych. Preferowane jest oparcie się na grafikach z filmu animowanego wyprodukowanego na potrzeby projektu. Film dostępny jest pod linkiem http://vimeo.com/68704598.

Więcej informacji o konkursie – w pliku oraz w Urzędzie Miejskim (monika.evini@gdansk.gda.pl):

Załącznik nr 1- szczegółowy opis zamówienia- 1

Uzupełnienie:

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Gdańsku w ramach realizacji projektu CycleCities, zaprasza Państwa do złożenia oferty na usługę zaprojektowania i przygotowania do druku zestawu materiałów dydaktyczno-
promocyjnych na potrzeby kampanii ROWEROWY MAJ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.

Termin złożenia oferty upływa z dniem 31 marca 2014 roku o godz. 10:00. Ofertę należy kierować pocztą elektroniczną na adres: lukasz.klos@gdansk.gda.pl . Prosimy również o przysłanie przykładowego projektu graficznego

własnego autorstwa w proponowanej przez Państwa stylistyce.

Termin realizacji zamówienia 10 kwietnia 2014. Płatność nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez zamawiającego poprawnej pod względem formalno-prawnym faktury VAT.

Osobą reprezentującą zamawiającego w zakresie kontaktów z Wykonawcą jest Łukasz Kłos (e-mail:lukasz.klos@gdansk.gda.pl ) tel. 58 526 80 86.