List kondolencyjny do Ambasadora Japonii | PJATK w Gdańsku

14.03.2011, 11:49

Tsunami Japan

Szanowni Państwo,

jak wiadomo, w ostatnich dniach Japonię dotknęła katastrofa o niespotykanej w historii sile i skutkach. Trzęsienie ziemi o olbrzymiej sile i wywołana nim fala tsunami pochłonęły tysiące ofiar i zrujnowały wybrzeże Kraju Kwitnącej Wiśni.

11 marca 2011 władze PJWSTK w imieniu całej społeczności naszej Uczelni złożyły pismo z kondolencjami i wyrazami współczucia na ręce Ambasadora Japonii, Pana Yuichi Kusumoto.

W piśmie czytamy:

“Na ręce Jego Ekscelencji  składamy wyrazy szczerego współczucia z powodu tragedii,  jaka dotknęła dziś Japonię.

Poruszeni tą wiadomością przesyłamy kondolencje rodzinom ofiar kataklizmu.

Rektor, Senat i cała Społeczność Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych”