Pejotkowe kotki szukają szczęścia i nowego domu – pomóżmy im!Update :-) | PJATK w Gdańsku

Pejotkowe kotki szukają szczęścia i nowego domu – pomóżmy im!Update :-)

23.08.2013, 13:24

kotki1Szanowni Państwo,

jak pamiętacie, nasza pejotkowa kotka dochowała się pięciu ślicznych, puchatych maleństw. Dzięki Wam, cztery z nich znalazły już swoich nowych właścicieli, którzy już teraz w domu mają malutkie, mruczące kulki szczęścia.

Pozostał jeszcze jeden ancymonek (albo ancymonka), która szuka dobrych ludzi. Ma około dwóch miesięcy. Jak zwykle, osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszą Ochroną (najlepiej z niezastąpionym Panem Bogdanem) – tel. 698 667 631.

Mama (wielokrotna…) naszych pejotkowych kociaków miała wizytę u weterynarza, więc mamy nadzieję, że liczba futrzaków nie będzie już rosła tak gwałtownie. Kotka zniosła zabieg bez problemów i czuje się dobrze.

Wszystkim tym, którzy pomogli naszym milusińskim serdecznie dziękujemy. W nagrodę – grafik przy pracy z kotem (oczywiście zapewniamy, że pejotkowy kotek jest znacznie grzeczniejszy…), czyli krótki filmik z Kotem Simona w roli głównej.

Ci, co znają i tak pewnie obejrzą jeszcze raz :-).

Filmik można obejrzeć pod tym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=uOHvZjiDANg
simon