Program edukacyjny i staże w Cisco | PJATK w Gdańsku

Program edukacyjny i staże w Cisco

07.11.2013, 15:33

CiscoSzanowni Państwo,

z tytułu funkcjonowania przy naszej uczelni Akademi Cisco, uzyskaliśmy oferty staży i pracy w firmie Cisco bądź u jej partnerów, także z zagranicy. W związku z powyższym przekazujemy Państwu treść oferty ww. instytucji:

Miło nam poinformować, że rozpoczęłą się właśnie w Polsce rekrutacja do programu Associate Systems Engineer w Cisco.

Program edukacyjny zakładający roczne szkolenie w Cisco w Amsterdamie oraz staż na stanowsku inżynierskim przez kolejne 12 miesięcy jest adresowany do absolwentów uczelni wyższych (licencjackich lub magisterskich) z kierunków informatycznych lub pokrewnych.
Szczegółowe wymagania i opis programu oraz wskazówki, jak aplikować dostępne w załączonym dokumencie.
Aplikacje przyjmujemy tylko do końca listopada 2013.

Cisco program edukacyjny