Propozycja nowego studenckiego koła zainteresowań: Grupa Miłośników Szachów | PJATK w Gdańsku

Propozycja nowego studenckiego koła zainteresowań: Grupa Miłośników Szachów

26.10.2015, 21:37

szachyDrodzy Studenci,

niedawno padła propozycje utworzenia nowego koła zainteresowań – związanego z szachami. Planujemy spotykać się, aby po prostu pograć, ale także potrenować (dla tych, którzy już są zaznajomieni z podstawami), albo nauczyć się od podstaw (propozycja dla tych, którzy nie znają nawet zasad). Powstanie koła (a także forma i daty działania) zależy od liczby osób, które wyrażą zainteresowanie.

Potencjalnym opiekunem Koła byłby prodziekan Wydziału Grafiki – Wojciech Mościbrodzki. Trening będzie też prowadził p. Tomasz Krzywina

Oczywiście zaproszenie do gry dotyczy Studentów obu Wydziałów.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie maila z potwierdzeniem na adres wojmos@pjwstk.edu.pl.