Przegląd Anime UWAGA: Konkurs Błyskawicznydla Studentów PJWSTK | PJATK w Gdańsku

Przegląd Anime UWAGA: Konkurs Błyskawicznydla Studentów PJWSTK

24.03.2011, 15:44

Szanowni Państwo, specjalnie dla Studentów gdańskiej PJWSTK przygotowaliśmy błyskawiczny konkurs. Nagrodą jest wejściówka na DWA DNI przeglądu Anime w gdańskim Multikinie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć mailowo na pytanie:

Co oznacza termin COSPLAY i od jakich słów się wywodzi.

Pytanie nie jest trudne, ale gwarantujemy, że NIE WYGRACIE w tym konkursie BMW i nie będziecie otrzymywać żadnych SMS-ów w związku z konkursem :-)

Odpowiedź należy przesłać na adres: wojmos@pjwstk.edu.pl umieszczając w tytule słowo: KONKURS. Odpowiedzi można przesyłać do piątku (25.03), do godz. 14:00. Nagroda (bilet-wejściówka uprawniający do wejścia na wszystkie seanse Przeglądu Anime) zostanie rozlosowana pomiędzy osobami, które w terminie nadeślą prawidłowe odpowiedzi.

Szczęśliwy zwycięzca (bądź zwyciężczyni) zostanie powiadomiona emailem w piątek przed godziną 17:00.

Konkurs przewidziany jest wyłącznie dla Studentów PJWSTK Gdańsk.