REKRUTACJA GRAFIKA: Rozmowa kwalifikacyjna: temat zadania i terminy. | PJATK w Gdańsku

REKRUTACJA GRAFIKA: Rozmowa kwalifikacyjna: temat zadania i terminy.

20.05.2014, 14:50

Of lights and gridsSzanowni Kandydaci,

poniżej przedstawiamy temat zadania obowiązkowego na rozmowę kwalifikacyjną oraz planowane terminy tych rozmów podczas obecnej edycji Rekrutacji:

Na rozmowę należy przygotować pracę wykonaną w dowolnej technice, której tematem jest kompozycja 50x50cm złożona z czterech elementów znaczących: CZŁOWIEK, KAPELUSZ, LAMPA, ĆMA.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej należy także przedstawić portfolio (zestaw prac własnego autorstwa w dowolnej liczbie i dowolnej technice). Wybrane prace mogą być także prezentowane w formie elektronicznej (np. z pendrive).

W tym roku Rada Wydziału wyznaczyła następujące terminy Rozmów Kwalifikacyjnych:

• 14 czerwiec,
  • 5 lipiec,
  • 19 lipiec,
  • 6 wrzesień,
  • 13 wrzesień,
  • 20 wrzesień

Więcej informacji o procesie rekrutacji na GRAFIKĘ możecie znaleźć TUTAJ.