Sięgnij po karierę PROJECT MANAGERA ! | PJATK w Gdańsku

Sięgnij po karierę PROJECT MANAGERA !

16.12.2011, 11:46

Sięgnij po karierę Project Managera
Zdobądź wiedzę i certyfikat PRINCE2® Foundation

Altkom Akademia zaprasza do udziału w projekcie szkoleniowym Profesjonalny Pomorski Project Manager dofinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Cykl szkoleń składa się z:

• 1-dniowego wprowadzenia do zarzadzania projektami PRINCE2®,
  • 4-dniowego szkolenia PRINCE2® zakończonego cenionym na rynku pracy międzynarodowym certyfikatem PRINCE2® Foundation,
  • 2-dniowego szkolenia z harmonogramowania i kontroli realizacji projektów,
  • 2-dniowego szkolenia z zarządzania projektami w praktyce,
  • 2-dniowego szkolenia w formie gry symulacyjnej z zarządzania projektami IT.

Do udziału w projekcie zapraszamy:

• osoby dorosłe,
  • pracujące (również na podstawie umowy cywilno-prawnej) i zamieszkałe na terenie województwa pomorskiego,
  • posiadające co najwyżej wykształcenie średnie,
  • gotowe z własnej inicjatywy zdobyć nowe kwalifikacje w czasie wolnym od pracy,

Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego udział w cyklu szkoleniowym* jest bezpłatny!

*Cena rynkowa cyklu szkoleniowego wynosi 9 800 zł.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:

Infolinia: 0801 258 566

tel.: (+48 22) 460 52 31 lub pod adresem: magdalena.wojtulska@altkom.pl

PRINCE2® is a Registered Trade Mark of the Office of Government Commerce in the United Kingdom and other countries.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.