Kultura.Społeczna@PJ Związki Partnerskie Sob., 01.10 godz. 11:00 | PJATK w Gdańsku

Kultura.Społeczna@PJ Związki Partnerskie Sob., 01.10 godz. 11:00

27.09.2011, 9:18

Szanowni Państwo,

w imieniu Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Gdańsku mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić na otwartą dyskusję z cyklu

Gdańskie Spotkania z Kulturą Społeczną

Sobota, 1 października 2011

PJWSTK jest nie tylko uczelnią wyższą, jest także ważnym elementem lokalnej społeczności, aktywnym centrum wymiany myśli i poglądów. Naszą ambicją jest inicjowanie i podtrzymywanie otwartej dyskusji na ważne tematy społeczne i kulturowe. Wierzymy, że dojrzałe społeczeństwa budują się właśnie dzięki wymianie myśli i poglądów.

Tematem najbliższego Spotkania będzie zagadnienie ważne, lecz wzbudzające u pewnej części społeczeństwa spore kontrowersje

Związki Partnerskie

Czym są? Czy i dlaczego są potrzebne? Czy stanowią zagrożenie dla tych, którzy ich nie potrzebują? Czy związki takie odnoszą się wyłącznie do osób homoseksualnych? Czy w Polsce jest to ważny przedmiot kształtowania się nowoczesnego społeczeństwa, czy może polityczny temat zastępczy? Czy unormowanie ustawowe tego zagadnienia jest elementarną częścią cywilizacji prawa europejskiego?

Na naszą dyskusję zapraszamy wszystkich – ludzi kultury, działaczy organizacji pozarządowych, polityków i dziennikarzy. Szczególne zaproszenie kierujemy do naszych Studentów.

Przyjdź, podyskutuj, spotkaj ciekawych ludzi.

Program Spotkania:

godz. 11:00 powitanie Uczestników