Streaming video z seminarium KANSEI | PJATK w Gdańsku

Streaming video z seminarium KANSEI

29.05.2009, 1:00

ilustr_kansei

Gdański ośrodek PJWSTK przeprowadzi transmisję na żywo z seminarium “Kansei w praktyce”, która odbędzie się w Warszawie 30-tego maja. To pierwsza taka transmisja pomiędzy ośrodkiem zamiejscowym a główną siedzibą PJWSTK.
Przedstawiciele gdańskiego ośrodka będą uczestniczyć w seminarium również jako prelegenci. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką Kansei na ten pokaz. Seminarium rozpoczyna się o godzinie 10:00.
Będzie możliwe również obejrzenie transmisji w streamingu live poprzez stronę WWW. Szczegóły na stronie KANSEI jeszcze w dniu dzisiejszym w godzinach późno-wieczornych.