Sukces polskiej animacjiTeledysk Bartka Kulasa wygrywa Anim’est | PJATK w Gdańsku

Sukces polskiej animacjiTeledysk Bartka Kulasa wygrywa Anim’est

20.10.2011, 10:51

Polska animacja to nie tylko tradycja wytwórni SE-MA-FOR i sukcesy Tomasza Bagińskiego (“Katedra”, “Sztuka spadania”). Krótkometrażowa animacja Bartka Kulasa, będąca realizacją teledysku do mrocznego utworu Nicka Cage’a “Millhaven”, została nagrodzona na festiwalu animacji Anim’est w Bukareszcie. Piosenkę w wersji polskiej śpiewa Katarzyna Groniec (osobom z jesienną depresją raczej ją odradzamy :-).

Nagrodzony klip można obejrzeć na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=QhL9ZuyrYZk a polubić na Facebooku: www.facebook.com/Millhaven

Mamy nadzieję, że już niedługo festiwale animacji szturmować będą absolwenci PJWSTK :-)