UWAGA!KONKURS o INDEKS! | PJATK w Gdańsku

UWAGA!KONKURS o INDEKS!24.03.2014, 14:00

Witamy wszystkich w szóstej edycji Konkursu 31337* organizowanego przez Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych.

31337 to konkurs dla tych, którzy interesują się informatyką w szerokim tego słowa znaczeniu, zarówno jej częścią teoretyczną – matematyka dyskretna, algorytmika, jak i stricte praktyczną – programowanie, systemy operacyjne, sieci komputerowe, multimedia. To konkurs dla tych, przed którymi Internet nie ma tajemnic i którzy potrafią wejść tam, gdzie nie każdy wejść potrafi.

Konkurs realizowany jest w dwóch trybach: INDEKS, skierowanym do osób zainteresowanych studiami na PJWSTK, oraz OPEN, w którym uczestnictwo nie podlega żadnym ograniczeniom formalnym i skutkuje głównie dobrą zabawą – oczywiście niepozbawioną nagród.

Zwycięzca Konkursu wygrywa „indeks PJWSTK”, czyli możliwość darmowych studiów na Wydziale Informatyki PJWSTK – do wyboru w Warszawie albo wGdańsku. Ci, których od zwycięstwa dzieli niewiele, otrzymają prawo do bezpłatnego uczestniczenia w kursach Akademickiego Centrum Szkoleniowego PJWSTK, pakiety książek z puli oferowanej przezWydawnictwo PJWSTK, upominki oraz nagrody od Partnerów Konkursu.

PJWSTK to jedna z najlepszych Uczelni informatycznych w Polsce wg. rankingu Perspektyw. Studia na PJWSTK to ciekawe studia dające szansę na dobrą pracę. To droga do elity informatycznej.

 

STRONA KONKURSU

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

CISCO

Kursy Linux LPI

  • © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl