UWAGA!KONKURS o INDEKS! | PJATK w Gdańsku

UWAGA!KONKURS o INDEKS!

24.03.2014, 14:00

Witamy wszystkich w szóstej edycji Konkursu 31337* organizowanego przez Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych.

31337 to konkurs dla tych, którzy interesują się informatyką w szerokim tego słowa znaczeniu, zarówno jej częścią teoretyczną – matematyka dyskretna, algorytmika, jak i stricte praktyczną – programowanie, systemy operacyjne, sieci komputerowe, multimedia. To konkurs dla tych, przed którymi Internet nie ma tajemnic i którzy potrafią wejść tam, gdzie nie każdy wejść potrafi.

Konkurs realizowany jest w dwóch trybach: INDEKS, skierowanym do osób zainteresowanych studiami na PJWSTK, oraz OPEN, w którym uczestnictwo nie podlega żadnym ograniczeniom formalnym i skutkuje głównie dobrą zabawą – oczywiście niepozbawioną nagród.

Zwycięzca Konkursu wygrywa „indeks PJWSTK”, czyli możliwość darmowych studiów na Wydziale Informatyki PJWSTK – do wyboru w Warszawie albo wGdańsku. Ci, których od zwycięstwa dzieli niewiele, otrzymają prawo do bezpłatnego uczestniczenia w kursach Akademickiego Centrum Szkoleniowego PJWSTK, pakiety książek z puli oferowanej przezWydawnictwo PJWSTK, upominki oraz nagrody od Partnerów Konkursu.

PJWSTK to jedna z najlepszych Uczelni informatycznych w Polsce wg. rankingu Perspektyw. Studia na PJWSTK to ciekawe studia dające szansę na dobrą pracę. To droga do elity informatycznej.

STRONA KONKURSU