Wybory do Samorządu Zgłoszenia kandydatów do 15 maja 2011 YES, YOU CAN :-) | PJATK w Gdańsku

Wybory do Samorządu Zgłoszenia kandydatów do 15 maja 2011 YES, YOU CAN :-)

06.05.2011, 1:30

Szanowni Państwo,

Samorząd Studencki jest reprezentantem ogółu Studentów i pełni niezwykle istotną rolę w życiu PJWSTK. To właśnie dzięki Samorządowi macie Państwo najlepszą okazję walczyć o realizację swoich oczekiwań i potrzeb. Samorząd ma prawo (gwarantowane przez Statut Uczelni) współdecydowania o wielu istotnych sprawach – m.in. o kierunkach rozwoju, ocenie procesu dydaktycznego, a nawet o ocenie zmian w programie nauczania! Samorząd dysponuje też budżetem, który może rozdysponowywać np. na imprezy integracyjne.

W 2011 roku gdański oddział PJWSTK organizuje pierwsze wybory do tego ciała – warto skorzystać z tej szansy! Możecie Państwo wybrać kogoś ze swoich Koleżanek i Kolegów lub sami zgłosić swoją Kandydaturę (można to zrobić za pomocą jednego emaila).

Skrócony Terminarz Wyborów:

• Termin zgłoszeń kandydatów upływa 15 maja 2011
  • Wybory (głosowanie) przeprowadzane są w dniach 16-30 maja 2011
  • Ogłoszenie wyników 31 maja 2011

Więcej informacji na stronie Wybory Samorządowe PJWSTK Gdańsk. Znajdziecie tam Państwo m.in. informacje, jakie prawa przysługują Samorządowi i dlaczego warto się w nim znaleźć :-)

serdecznie zachęcam do uczestnictwa w wyborach,

Wojciech Mościbrodzki

przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej