Wydział Sztuki Nowych Mediów zaprasza na Warsztaty Kreatywności 31.05.2014 | PJATK w Gdańsku

Wydział Sztuki Nowych Mediów zaprasza na Warsztaty Kreatywności 31.05.2014

23.05.2014, 6:53

warsztatySzanowni Państwo,
Wydział Sztuk Nowych Mediów PJWSTK w Gdańsku i Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA zaprasza wszystkich zainteresowanych na zorganizowany na naszej Uczelni  z cyklu „Warsztaty kreatywności” warsztat artystyczny ”Otwarta pracownia”.

Adresowany jest on  przede wszystkim do osób ubiegających się o przyjęcie na studia na kierunek Grafiki na Wydziale Sztuk Nowych Mediów w Gdańsku i odbędzie się w podczas trwania Dnia Otwartego w dniu 31.05.2014 r. (sobota) w PJWSTK w Gdańsku. Zajęcia odbędą się w pracowni Rysunku i Malarstwa (I piętro, sala 111)  w godz. 13.00 – 15.30.

Program warsztatów przewiduje:

• zajęcia rysunkowe w pracowni sztalugowej poprowadzone przez studentki II roku studiów stacjonarnych Grafiki (brystol, ołówki, węgiel rysunkowy i gumki zapewnia Uczelnia) W przypadku kiedy uczestnik warsztatów chciałby stworzyć podczas trwania zajęć pracę malarską proszony jest o przyniesienie farb i pędzli.
  • konsultacje prac przyniesionych przez kandydatów
  • możliwość obejrzenia prac studentów Grafiki

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.

warsztaty-01-1

Autor projektu  ”Warsztaty kreatywności” -  dr Beata Cedrzyńska