Wykład otwarty- Top 10 najokrutniejszych demonów japońskich | PJATK w Gdańsku

Wykład otwarty- Top 10 najokrutniejszych demonów japońskich

08.04.2014, 10:44

Szanowni Państwo, zapraszamy do wysłuchania wykładu otwartego na temat:

Top 10 najokrutniejszych demonów japońskich
Historie o demonach, wywodzących się z japońskich wierzeń przepełnione są brutalnością i okrucieństwem. Pozwól Nam zabrać Cię w najciemniejsze zakamarki wierzeń japońskich. Dowiesz się, co spędza Japończykom sen z powiek.

Prowadzące:

mgr Adela Michalska
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, “Współczesna Japonia”, założycielka Koła Naukowego Polsko-Japońskiego Waku Waku. Główny nurt zainteresowań Japonią to kultura, gospodarka i motoryzacja japońska.

lic. Martyna Baranowska
Absolwentka Szkoły Wyższej Prawa i Dyplomacji “Modern Japan”. Aktywnie rozpowszechnia kulturę Japonii – prowadzi obozy letnie o tematyce japońskiej i członek Koła Naukowego Polsko-Japońskiego Waku Waku.

Data-               14.04.2014 r. (poniedziałek);
Godzina-         15:00