Wykład Otwarty w Stowarzyszeniu Talent | PJATK w Gdańsku

Wykład Otwarty w Stowarzyszeniu Talent

01.07.2009, 1:00

wykl_talent_log

Polsko Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Gdańsku nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem TALENT.
Misją Stowarzyszenia TALENT jest tworzenie warunków dla integralnego rozwoju młodzieży uzdolnionej informatycznie. PJWSTK wraz z Stowarzyszeniem Talent podjęła wspólne działania w wspieraniu i promowaniu młodych ludzi. Jednym z pierwszych sukcesów współpracy jest wspólnie zorganizowany wykład otwarty na temat ” Sieci interakcji, algorytmy genetyczne i teoria gier” poprowadzony przez mgr inż. Wojciecha St Mościbrodzkiego jednego z wykładowców na PJWSTK w Gdańsku. Wykład odbył się 22 czerwca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.