Wyniki ankiet studenckich Oceny dydaktyków Wydział Sztuki Nowych Mediów | PJATK w Gdańsku

Wyniki ankiet studenckich Oceny dydaktyków Wydział Sztuki Nowych Mediów

08.03.2013, 7:58

oscarSzanowni Państwo,

miło nam ogłosić kolejne wyniki Waszych ocen. Ankiety procesu dydaktyki są w pewnym sensie odwróceniem naturalnego porządku rzeczy na Uczelni, bowiem za ich pomocą to Wy, Studenci oceniacie nas, wykładowców. Mimo to (a może właśnie dlatego!) są one niezmiernie ważne w życiu wydziału. Pozwalają one ocenić, kto z nas dobrze wykonuje swoje obowiązki, a kto powinien popracować nad swoim warsztatem.

Cieszy nas duża liczba odpowiedzi otwartych, bowiem często niosą one dużo więcej treści niż nawet najlepiej skonstruowana ocena wielokryterialna. Uwagi te będą dyskutowane z ich adresatami przez władze wydziału (wszyscy wykładowcy otrzymali już zebrane i podsumowane wyniki Państwa ocen i teraz zapewne pilnie się w nie wczytują) – w niedługim czasie odbędzie się też cykl spotkań indywidualnych z naszą Kadrą.

Warto także dodać, że szczególnie cieszy wysoka pozycja debiutantów. To oznacza, że ci z nas, którzy mają już za sobą dłuższy staż w PJWSTK nie mogą spać spokojnie, tylko wciąż muszą pracować nad polepszeniem jakości swojej pracy :-)

W tym semestrze najlepszym dydaktykiem okazała się mgr Eurydyka Kata (pracownia licencjacka i grafika edytorska) – serdeczne gratulacje!

Laur najlepszego lektora przypadł mgr Małgorzacie Mechlińskiej – Pauli.

Wojciech St. Mościbrodzki,
prodziekan WSNM

Tradycyjnie podajemy też pięć pierwszych miejsc, czyli nasz wydziałowy TOP-5 (przypominamy, że maksymalna ocena wynosi 10 pkt.):

1. Eurydyka Kata 9,71
2. Wojciech Mościbrodzki 9,62