Wyniki ankiet studenckich Oceny dydaktyków Wydział Sztuki Nowych Mediów | PJATK w Gdańsku

Wyniki ankiet studenckich Oceny dydaktyków Wydział Sztuki Nowych Mediów08.03.2013, 7:58

oscarSzanowni Państwo,

miło nam ogłosić kolejne wyniki Waszych ocen. Ankiety procesu dydaktyki są w pewnym sensie odwróceniem naturalnego porządku rzeczy na Uczelni, bowiem za ich pomocą to Wy, Studenci oceniacie nas, wykładowców. Mimo to (a może właśnie dlatego!) są one niezmiernie ważne w życiu wydziału. Pozwalają one ocenić, kto z nas dobrze wykonuje swoje obowiązki, a kto powinien popracować nad swoim warsztatem.

Cieszy nas duża liczba odpowiedzi otwartych, bowiem często niosą one dużo więcej treści niż nawet najlepiej skonstruowana ocena wielokryterialna. Uwagi te będą dyskutowane z ich adresatami przez władze wydziału (wszyscy wykładowcy otrzymali już zebrane i podsumowane wyniki Państwa ocen i teraz zapewne pilnie się w nie wczytują) – w niedługim czasie odbędzie się też cykl spotkań indywidualnych z naszą Kadrą.

Warto także dodać, że szczególnie cieszy wysoka pozycja debiutantów. To oznacza, że ci z nas, którzy mają już za sobą dłuższy staż w PJWSTK nie mogą spać spokojnie, tylko wciąż muszą pracować nad polepszeniem jakości swojej pracy :-)

W tym semestrze najlepszym dydaktykiem okazała się mgr Eurydyka Kata (pracownia licencjacka i grafika edytorska) – serdeczne gratulacje!

Laur najlepszego lektora przypadł mgr Małgorzacie Mechlińskiej – Pauli.

Wojciech St. Mościbrodzki,
prodziekan WSNM

Tradycyjnie podajemy też pięć pierwszych miejsc, czyli nasz wydziałowy TOP-5 (przypominamy, że maksymalna ocena wynosi 10 pkt.):

1. Eurydyka Kata 9,71
2. Wojciech Mościbrodzki 9,62
3. Piotr Bucki 9,55
4. Beata Cedrzyńska 9,51
5. Joanna Szkudlarek 9,38

GRATULUJEMY!

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

Kursy Linux LPI

Kurs Japońskiego

  • © 2018 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl