Wyniki ankiet studenckichOceny dydaktyków Wydział Sztuki Nowych Mediów | PJATK w Gdańsku

Wyniki ankiet studenckichOceny dydaktyków Wydział Sztuki Nowych Mediów

01.03.2012, 16:56

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiet oceny Wykładowców. Cieszą mnie szczególnie dwie sprawy – po pierwsze: generalnie wysoka ocena, którą wystawiacie nam, jako Waszym dydaktykom; po drugie: liczne komentarze otwarte, które są dla nas szczególnie cenne. Nad wszystkimi Waszymi sugestiami i zastrzeżeniami pochylę się z wielką uwagą (w najbliższym czasie rozpoczniemy indywidualne rozmowy z dydaktykami; taka “dziekańska kontrola jakości” :D) – zgodnie z podkreślaną przeze mnie wielokrotnie obietnicą, że zależy nam na tym, żebyście otrzymywali produkt edukacyjny najwyższej jakości. Mam nadzieję, że problemy, które Państwo wskazali uda się rozwiązać już w najbliższym semestrze.

Wojciech St. Mościbrodzki,
prodziekan WSNM

Jest nam też niezwykle miło poinformować, że po raz kolejny najwyżej oceniliście Państwo prof. Tomasza Bogusławskiego. Tradycyjnie podajemy też pięć pierwszych miejsc, czyli TOP-5 (przypominamy, że maksymalna ocena wynosi 10 pkt.):

1. prof. dr hab. T. Bogusławski    9.45
  2. dr B. Cedrzyńska                       9.43
  3. mgr inż. W. Mościbrodzki        9.34
  4. dr A. Kamiński                           9.29
  5. dr P. Arłukowicz                        9.16

Najlepszą lektorką języka obcego została: mgr P. Mechlińska-Pauli (9.68)

GRATULUJEMY!