Wyniki ankiet studenckichOceny dydaktyków Wydział Sztuki Nowych Mediów | PJATK w Gdańsku

Wyniki ankiet studenckichOceny dydaktyków Wydział Sztuki Nowych Mediów01.03.2012, 16:56

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiet oceny Wykładowców. Cieszą mnie szczególnie dwie sprawy – po pierwsze: generalnie wysoka ocena, którą wystawiacie nam, jako Waszym dydaktykom; po drugie: liczne komentarze otwarte, które są dla nas szczególnie cenne. Nad wszystkimi Waszymi sugestiami i zastrzeżeniami pochylę się z wielką uwagą (w najbliższym czasie rozpoczniemy indywidualne rozmowy z dydaktykami; taka “dziekańska kontrola jakości” :D) – zgodnie z podkreślaną przeze mnie wielokrotnie obietnicą, że zależy nam na tym, żebyście otrzymywali produkt edukacyjny najwyższej jakości. Mam nadzieję, że problemy, które Państwo wskazali uda się rozwiązać już w najbliższym semestrze.

Wojciech St. Mościbrodzki,
prodziekan WSNM

 

Jest nam też niezwykle miło poinformować, że po raz kolejny najwyżej oceniliście Państwo prof. Tomasza Bogusławskiego. Tradycyjnie podajemy też pięć pierwszych miejsc, czyli TOP-5 (przypominamy, że maksymalna ocena wynosi 10 pkt.):

  1. prof. dr hab. T. Bogusławski    9.45
  2. dr B. Cedrzyńska                       9.43
  3. mgr inż. W. Mościbrodzki        9.34
  4. dr A. Kamiński                           9.29
  5. dr P. Arłukowicz                        9.16

 

Najlepszą lektorką języka obcego została: mgr P. Mechlińska-Pauli (9.68)

GRATULUJEMY!

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

Biuro Karier

Kurs Japońskiego

  • © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl