Wyniki Gimnazjalnego Konkursu Informatycznego | PJATK w Gdańsku

Wyniki Gimnazjalnego Konkursu Informatycznego

05.02.2010, 13:35

Konkurs

29 stycznia 2010 w siedzibie PJWSTK w Gdańsku odbył się II, rejonowy etap Konkursu Informatycznego dla Szkół Gimnazjalnych.

Liczba uczestników była długa – w egzaminie wzięło udział ponad sto osób (rejon gdański okazał się jednym z najliczniejszych).

Zawodnicy mieli do rozwiązania zadania testowe i dwa problemy algorytmiczne – możliwe było uzyskanie 80 punktów. Komisja Wojewódzka, po zebraniu prac ze wszystkich Rejonów dokonała podsumowania i zakwalifikowała do następnego, finałowego etapu 100 uczniów z najwyższą liczbą uzyskanych punktów.

Lista uczestników Finału jest dostępna tutaj: ŚCIĄGNIJ LISTĘ

Prace uczniów dostępne są do wglądu w siedzibie PJWSTK (wyłącznie dla uczniów i nauczycieli).

Zainteresowane szkoły mogą uzyskać potwierdzenie uczestnictwa ucznia w II etapie Konkursu – prosimy o kontakt mailowy z członkiem Komisji Konkursowej, prodziekanem W. Mościbrodzkim (email: wojmos@pjwstk.edu.pl).

A tu możecie Państwo zobaczyć, jak przebiegał Konkurs: