PJATK w Gdańsku – Wystawa Magdaleny Bieleckiej / STAMPS / STACJA KULTURA W RUMI

Wystawa Magdaleny Bieleckiej / STAMPS / STACJA KULTURA W RUMI

05.01.2017, 16:16

logo_KOLA_nternet

W dniu 11 stycznia 2017 r. o godz. 18:00  w Stacji Kultura Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi odbył się wernisaż wystawy pracy dyplomowej Magdaleny Bieleckiej pt. „Stamps”. Pani Magdalena jest członkinią Koła Naukowego Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA.
Wykonane przez autorkę prace prezentują graficzne zdobienie tkanin za pomocą stempli. Pokazują technikę rzemieślniczą, wykorzystaną w nowoczesnym projektowaniu i jego użytkowym zastosowaniu.
Dyplom został zrealizowany pod kierunkiem dr hab. Beaty Cedrzyńskiej, wyróżniony w 2016 przez wydział Sztuki Nowych Mediów, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.
Wystawę można było oglądać od 11.01 do 31.01. w Stacji Kultura, w godzinach otwarcia placówki.

plakat_MagdalenaBielecka