Wystawa Natalii Koniuszy / Przed Oczami Duszy Mojej / STACJA ORUNIA | PJATK w Gdańsku

Wystawa Natalii Koniuszy / Przed Oczami Duszy Mojej / STACJA ORUNIA

05.01.2017, 16:10

logo_KOLA_nternet

W dniach 13-27.01.2017 w Stacji Orunia Gdański Archipelag Kultury można było zobaczyć wystawę członkini Koło Animacji Wydarzeń Artystycznych AWA – Pani Natalii Koniuszy / Przed oczami duszy mojej.

WERNISAŻ wystawy odbył się w piątek 13 stycznia 2017 o godzinie 18.00.
Kurator wystawy: dr hab. Beata Cedrzyńska

Wystawa prezentuje wyróżniony dyplom licencjacki, Wydziału Sztuki Nowych Mediów, absolwentki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku, który realizowany był pod opieką dr hab. Beaty Cedrzyńskiej. W skład dyplomu wchodzą trzy ilustrowane tomy z Sonetami Williama Szekspira..

Natalia Koniuszy – absolwentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. Aktualnie studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Swoje prace malarskie tworzy w technice akwareli. Są to najczęściej małe formy ilustracyjne na pograniczu abstrakcji i surrealizmu. Od 2015 roku związana z Kołem Naukowym Animacji Artystycznych. W ramach działalności w kole miała okazje uczestniczyć w wystawach, m.in. w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku i Stacji Kultura w Rumi.

STACJA ORUNIA GDAŃSKI ARCHIPELAG KULTURY ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk
tel. 58 306 66 76 w. 36, 37 | stacjaorunia@gak.gda.pl