Wystawa Tomasz Konopczyński / Hello my name is human | PJATK w Gdańsku

01.02.2018, 10:50

logo_KOLA_nternet

Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych zaprasza na wystawę
Tomasz Konopczyński – “Hello my name is human”

wystawa: 06.02.2018-16.02.2018 / STACJA KULTURY / Rumia
wernisaż: 07.02.2018 o godzinie 18:00
Stacja Kultura Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP

Tomasz Konopczyński ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Sztuk Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. Współtworzył studio fotografii dziecięcej, później otworzył własną działalność. Prowadzi liczne szkolenia, w tym kursy w przedszkolach oraz kursy fotografii dla techników weterynarii. W swoim dorobku ma udział w wystawach takich jak „Ilustracja” i „Na granicy” w Stacji Kultura w Rumi czy „My name is human” w Galerii Debiut w Orłowie. Współpracował z teatrem Czwarte Miasto, jego reportaże pojawiały się w magazynie Together.„Hello my name is human” to osobista przeprawa przez wspomnienia i przemyślenia związane z człowiekiem oraz światem, który go otacza. Zbiór fotografii z zakresu jednostki w społeczeństwie i poza nim, nauki i natury pozwala odbiorcy z dystansu przyjrzeć się najważniejszym aspektom życia oraz chwilę nad nimi zastanowić. Wystawa jest efektem wyróżnionego dyplomu Wydziału Sztuk Nowych Mediów zrealizowanego w formie książki.
.
Promotor dyplomu dr hab. Beata Cedrzyńska.ZAPRASZAMY!!!
.
plakat B1 spady 3mm

• © 2018 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl