Zaproszenie na otwarte spotkania z Prezesami firm informatycznych | PJATK w Gdańsku

Zaproszenie na otwarte spotkania z Prezesami firm informatycznych

29.11.2013, 15:54

thumb - bossZapraszamy studentów na spotkanie z Prezesami dwu wybrzeżowych firm informatycznych – mgr Aleksandrą Wojdą, Prezesem Zarządu f-my Sacer oraz mgr inż. Georgisem Bogdanisem, Dyrektorem BPiZSI Microsystem. Leitmotivem spotkania będą początki kariery zawodowej studentów i absolwentów informatyki – z punktu widzenia zatrudniających ich firm.
      Spotkanie odbędzie się w ramach Seminarium dyplomowego studentów 7. semestru Informatyki, ale zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych studentów PJWSTK. Termin: czwartek, 5 grudnia, godz 12.00 (w samo południe!) , sala 211.