Zaproszenie na wernisażPlatforma Miłości Galeria Atak Sztuki06.04.2011 | PJATK w Gdańsku

Zaproszenie na wernisażPlatforma Miłości Galeria Atak Sztuki06.04.2011

05.04.2011, 19:36

Szanowni Państwo,

w nowej gdańskiej Galerii “ATAK SZTUKI” (ambitny program wystawienniczy chce w niej realizować znana z telewizji Magda Kunicka-Paszkiewicz, prywatnie: żona Yacha :-)) będzie miało miejsce otwarcie kolejnej wystawy. Po wystawie malarstwa Sławka Witkowskiego przyszła kolej na prac prof. Czesława Tumielewicza. Wystawa malarstwa i grafik opatrzona jest tytułem “PLATFORMA MIŁOŚCI”. Obok znanych obrazów o tematyce erotycznej będzie można zobaczyć najnowsze Linoryty, nigdzie dotąd nie wystawiane, wykonane w 2011 roku.

GALERIA “ATAK SZTUKI” mieści się przy ul. Szerokiej 18 w Gdańsku.
Opiekę nad Galerią sprawuje Fundacja “Bursztynowe Oko”

WERNISAŻ odbędzie się 6 kwietnia o godz.18.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Artysty i Galerii.

PLATFORMA MIŁOŚCI
Otwarcie kolejnej wystawy w Gdańsku w nowej Galerii “ATAK SZTUKI”
Ambitny program chce w niej realizować znana z telewizji Magda Kunicka- Paszkiewicz. Po wystawie malarstwa Sławka Witkowskiego przyszła kolej na prac prof. Czesława Tumielewicza. Wystawa malarstwa i grafik opatrzona jest tytułem ” PLATFORMA MIŁOŚCI” obok znanych jego obrazów o tematyce erotycznej będzie można zobaczyć najnowsze Linoryty, nigdzie dotąd nie wystawiane, wykonane w 2011 roku.
GALERIA “ATAK SZTUKI” mieści się przy ul. Szerokiej 18 w Gdańsku.
Opiekę nad Galerią sprawuje Fundacja “Bursztynowe Oko”
WERNISAŻ 6 kwietnia o godz.18. Serdecznie zapraszamy w imieniu Artysty i Galerii