ZAPROSZENIE na wystawę: KOŁO ANIMACJI WYDARZEŃ ARTYSTYCZNYCH | PJATK w Gdańsku

ZAPROSZENIE na wystawę: KOŁO ANIMACJI WYDARZEŃ ARTYSTYCZNYCH

08.10.2014, 11:52

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Gdańsku oraz Koło Naukowe Animacji Wydarzeń Artystycznych zaprasza na wystawę: KOŁO ANIMACJI WYDARZEŃ ARTYSTYCZNYCH. Otwarcie wystawy: 10.10.2014, aula PJWSTK, 80-045 Gdańsk ul. Brzegi 55.

Mam przyjemność zaprosić wszystkich wykładowców, studentów oraz miłośników sztuk plastycznych na wystawę Koła Naukowego Animacji Wydarzeń Artystycznych. Na wystawie będą prezentowane prace członków koła: Sandry Chmielewskiej, Katarzyny Gnacinskiej, Magdaleny Karcz, Pauliny Markowskiej, Kamelii Florez Oviedo, Teresy Płotkowiak, Katarzyny Sokołowskiej i Władysława Tyrkina.

Z wyrazami szacunku opiekun koła

dr Beata Cedrzyńska

Plakat gotowe_internet (1)Zaproszenie gotowe (2) copy