Zimowy Kurs Rysunku i Malarstwa | PJATK w Gdańsku

Zimowy Kurs Rysunku i Malarstwa

25.01.2019, 13:02

Kurs Rysunku Zima 2019

Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych studiami na kierunkach artystycznych oraz tych, którzy chcą rozwinąć swoje możliwości. Prowadzony jest przez nauczyciela akademickiego. Zapewniamy małe grupy, profesjonalną pracownię malarską oraz przyjazną atmosferę.

Program kursu obejmuje:

- Studium martwej natury w różnych technikach rysunkowych

- Malarstwo – martwa natura

- Rysunek – model

Kurs trwa 5 dni ( 30 h lekcyjnych – 45 min – 1 h lekcyjna)

Kurs rozpoczyna się 11 lutego 2019 r.

W godzinach między 11:00 a 15:30

Opłata za uczestnictwo w kursie wynosi: 300 zł brutto

Absolwenci kursu będący zainteresowani studiowaniem na kierunku Grafika w PJATK w Gdańsku, otrzymują 100 zł zniżki w opłacie wpisowej za studia.

Zapisz się już teraz!

Więcej informacji o kursie:

Dowód wpłaty za kurs prosimy przesłać mailowo na adres gdansk@pja.edu.pl  podając swoje imię i nazwisko, a w tytule maila wpisując “KURS RYSUNKU I MALARSTWA – Gdańsk”.

Zapłata za Kurs nie jest jednoznaczna z zawarciem umowy o świadczenie usługi edukacyjnej dotyczącej prowadzenia Kursu. Warunkiem koniecznym jest dokonanie zgłoszenia kandydata na kurs poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz osobiste podpisanie (zawarcie) umowy (Kontraktu) dotyczącej Kursu.

Wpłat należy dokonywać na konto PJATK:
Bank DnB NORD Polska S.A. numer rachunku:

38 2190 0002 3000 0046 2893 0101

Jako tytuł na dowodzie wpłaty należy KONIECZNIE podać:  swoje imię i nazwisko wraz z dopiskiem KURS RYSUNKU I MALARSTWA – Gdańsk.

Wpłatę za kurs należy dokonać do dnia 7 lutego 2019 r.

PJATK zastrzega sobie możliwość odwołania Kursu w sytuacji, gdy nie zbierze się odpowiednia liczba osób (minimum 12). W takiej sytuacji wpłata zostanie zwrócona.

Materiały potrzebne do zajęć:   (Uczelnia materiałów nie zapewnia)

- szkicownik/ blok techniczny A4
- węgiel
ołówki różnej miękkości
- gumka do ścierania
- czarny tusz
- arkusze papieru 50/70 cm (ok. 3 sztuk)
- tektury 50/70 cm (ok. 2 sztuk)
- pędzle i farby (tempera lub akryl)

Na pierwsze zajęcia prosimy zabrać ze sobą:
- szkicowniki
- ołówki
- gumkę do ścierania

Uczelnia nie zapewnia ww. materiałów.

Prowadząca kurs:

mgr Antonina Buszewicz

• © 2019 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl