Intel Technology Day w PJWSTK | PJATK w Gdańsku

Intel Technology Day w PJWSTK

20.03.2013, 13:11

intel_technology_day

W Dniu 22.03.2013 odbędzie się w Naszej uczelni spotkanie z firmą Intel. Podczas imprezy nazwanej Intel Technology Day będziemy mogli poznać bliżej nowości ze świata technologii, wysłuchać interesujących wykładów oraz dowiedzieć się czego firma Intel oczekuje od potencjalnych pracowników. Całość będzie uzupełniona pokazem nowoczesnych ULTRABOOKOW oraz konkursami z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Na spotkanie zapraszamy wszystkich interesujących się światem technologii.

Osoby zainteresowane będą mogły porozmawiać z pracownikami firmy Intel odpowiedzialnymi za rekrutację.

Agendę oraz szczegółowy plan imprezy można znaleźć na stronie internetowej:

www.intel.poznajblizej.pl

Na wydarzenie zapraszają: