20 września – ostateczny termin rozliczenia indeksów i składania podań o ITN i wpis warunkowy !!! | PJATK w Gdańsku

14.09.2011, 13:30

Przypominamy , że termin rozliczenia sesji letniej ( złożenie indeksu z kompletem wpisów i uzupełnionej karty egzaminacyjnej ) został wyznaczony zarządzeniem Dziekana na 20 września.
Jest to jednocześnie termin składania podań o wpis warunkowy i ITN.
Rozpatrywane będą podania jedynie tych studentów , którzy złożyli indeksy.
Przyjęcie podań o ITN w późniejszym terminie wiązać się będzie z dodatkową opłatą za złożenie podania po terminie, określoną zarządzeniem Rektora ( 300 zł ).
Studenci z nierozliczonymi indeksami nie będą rejestrowi na następny semestr.
Studenci niezarejestrowani na semestr zimowy zostaną skreśleni z listy studentów.