Dodatkowa grupa ITN z JAZ | PJATK w Gdańsku

Dodatkowa grupa ITN z JAZ

25.09.2014, 14:12

Uwaga studenci z niezaliczonym JAZ !

Powstaje grupa ITN z JAZ.

Grupa ta jest przeznaczona głównie dla studentów semestru 7 i 8 z niezaliczonym przedmiotem JAZ ( dla tych studentów jest praktycznie obowiązkowa ) .

Studenci semestru 5 mogą w niej uczestniczyć pod warunkiem, ze zajęcia te nie będą kolidowały z ich zajęciami kursowymi.

Zajęcia odbywać się będą w soboty w czasie zjazdu semestru III i V , o godzinie 15.00.

Prosimy o składanie podań o ITN ( jak najszybciej ).

Ponieważ decyzja o umożliwieniu realizacji ITN z JAZ zapadła dopiero w ostatnich dniach – rejestracja na ten ITN nie będzie obciążona  dodatkową opłatą, jeśli zgłoszenie wpłynie do dziekanatu przed 27 września. Po tym terminie niestety obowiązywać będzie opłata dodatkowa.