Informatyka zaoczne sem. 4 SGD | PJATK w Gdańsku

Informatyka zaoczne sem. 4 SGD

30.06.2011, 13:10

Szanowni Państwo,

mamy już gotowy plan “odrabiania” zajęć podczas najbliższego zjazdu. Trochę niestety przypomina puzzle – Wasza dostępność (limitowana egzaminami) i obciążenie sal w sesyjnym zjeździe niestety nie ułatwiała planowania.

W każdym razie, ustalenia dotyczące terminów są następujące:

1. Wykłady:
* SOBOTA 02.07, Aula, 8:30-10:00
* SOBOTA 02.07, 217, 14:00-15:30

2. Pokazy projektów (jeśli dotyczy – por. nizej)
* NIEDZIELA, 03.07, 211, 8:30-10:00
* NIEDZIELA, 03.07, 211, 12:00-16:00

Jeśli chodzi o podstawy i formalności zaliczenia, to w zgodzie z propozycją z ubiegłego maila, przypominam:

* podstawą zaliczenia (całego przedmiotu) będzie Państwa program lub nadesłany algorytm.
Różnica jest następująca: program daje szanse na ocenę do “bdb”, sam algorytm – max. “dst”. Ponieważ pojawiły się pytania, czy mozna dodatkowo pokazać grę “life” (lub inne symulatory) – odpowiadam: można :-). Tego typu zadania będą znacząco podnosiły wysokość oceny oczekiwanej :-)

* forma zaliczenia – przesłanie mailem lub prezentacja (połączona z wpisem do indeksu)
Różnica jest następująca:
- przeslanie mailem: jeśli coś nie zadziała, to mamy problem z oceną :-)
- obecność w niedzielę – wystarczy pokazać działający program, przy okazji od razu daję wpis

Dwa słowa o harmonogramie odbioru prac: formalnie powinniście Państwo mieć to podzielone na grupy (tak jak ćwiczenia) – czyli np. grupa 401 przychodzi od tej godziny do tej itp., ale dla ułatwienia ja będę po prostu przez cały czas odbierał projekty – czyli można przyjść właściwie o dowolnej porze w niedzielę (od 8:30). Będę głównie w sali 211.

pozdrawiam,
raz jeszcze prosząc o wybaczenie mocno zaburzonego biegu tego przedmiotu.

Wojciech Mościbrodzki

PS dodatkowe materiały do przedmiotu będę się starał udostępnić dla zainteresowanych w lipcu, jak czas pozwoli :-)
PS zgodnie z obietnicą, na mojej stronie od dłuższego czasu jest program symulujący Turniej Axelroda – na wykładzie w sobotę postaram się go omówić