Inkubator CISCO | PJATK w Gdańsku

Inkubator CISCO11.04.2016, 11:15

CISCO ENGINEER INCUBATOR PROGRAM

 

Po raz czwarty uruchamiamy rekrutację studentów do programu rozwojowego Inkubator Inżyniera Cisco, który będzie realizowany od listopada 2016 do marca 2017. Program Cisco  Engineer Incubator to wspólna inicjatywa Cisco Networking Academy i Cisco Global Support Center w Krakowie. Jej celem jest pomoc studentom ostatnich lat kierunków informatycznych w rozwijaniu umiejętności z obszaru zaawansowanych technologii sieciowych oraz nabywaniu tzw. kompetencji miękkich, co ma im ułatwić ubieganie się o pracę w najlepszych technologicznych firmach świata. Ponadto, ci uczestnicy, którzy chcą otrzymać szansę zatrudnienia w Cisco Global Support Center w Krakowie, mogą na koniec programu wziąć udział w procesie rekrutacyjnym -  w tym roku 77%  uczestników poprzedniej edycji juz znalazło zatrudnienie w Cisco.

Programowi towarzyszyć będzie seria spotkań ze studentami w różnych miastach Polski  (20 kwietnia w Krakowie) oraz spotkanie wirtualne zaplanowane na 26 kwietnia.

Szczegóły na stronie Cisco  Engineer Incubator

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

Facebook

CISCO

  • © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl