Lektoraty – Informatyka , Grafika semestr IV, tryb niestacjonarny | PJATK w Gdańsku

Lektoraty – Informatyka , Grafika semestr IV, tryb niestacjonarny

09.09.2015, 13:33

Informujemy , ze do obecnej chwili nie zgłosiło się wystarczająco dużo studentów( IV semestr studiów zaocznych ) by utworzyć dodatkowe grupy lektoratowe.

Na Grafice zgłosiło się dotychczas 6 osób ( wobec wymaganych 10 ).
Są to
Kaszubowski Krzysztof
Ejsmont Łukasz
Krzywdziński Łukasz
Karpisz Adam
Anna Miśkiewicz
Liss Patryk

Na Informatyce zadeklarowało się 7 osób na hiszpański

Duchna Artur
Borkowski Artur
Konopczyński Tomasz
Borkowski Artur
Mateusz Zacniewski
Migowski Szymon
Pelpliński Mateusz

oraz 3 osoby na niemiecki

Grzegorz Sarnecki
Garski Piotr
Więckiewicz Tomasz

Przypominamy, że podstawą utworzenia grupy lektoratowej z dodatkowym językiem jest zgłoszenie się minimum 10 osób.

Bardzo prosimy osoby zainteresowane powstaniem grup j. hiszpańskiego ( dotychczas niezapisane ) o zadeklarowanie się do 15 września.
Jeśli odpowiednia ilość studentów nie wyrazi chęci uczestnictwa w lektoracie j. hiszpańskiego – grupy nie zostaną uruchomione.