PRZYPOMINAMY o możliwości zdawania zaległego przedmiotu z BYT w semestrze letnim | PJATK w Gdańsku

15.02.2014, 15:22

Studenci Informatyki niestacjonarnej z zaliczonymi ćwiczeniami z BYT, mogą uzupełnić  w semestrze letnim brak z egzaminu , w ramach ITN z części wykładowej.

Termin egzaminu przewidywany jest na marzec.

Studenci , zainteresowani zdawaniem egzaminu w tym terminie, proszeni są o składanie podań o rejestrację na ITN z części wykładowej ( koszt 200 zł ) .

Rozpatrywane będą jedynie podania od studentów zarejestrowanych na semestr letni!