Ostateczny termin wyboru lektoratu dla semestru 3 studiów stacjonarnych | PJATK w Gdańsku

Ostateczny termin wyboru lektoratu dla semestru 3 studiów stacjonarnych

15.12.2015, 16:59

Szanowni Państwo,

Uprzejmie prosimy o ostateczną deklarację w sprawie utworzenia nowego lektoratu od semestru IV.

Na wydziale Sztuki Nowych Mediów istnieje realna możliwość zawiązania się grupy języka hiszpańskiego i niemieckiego natomiast na Informatyce- szwedzkiego.

Warunkiem uruchomienia nowego lektoratu jest minimum 10 osób. Proszę zatem o jak najszybszą informację ( do końca dnia- wtorek 15.12.2015) drogą mailową z potwierdzeniem gotowości rozpoczęcia nauki nowego języka, nawet jeżeli taką chęć zgłosiliście już wcześniej.

Jeżeli nie zgłosi się wystraczająca ilość chętnych, nauka języka będzie kontynuowana w grupach języka angielskiego.