WI zaoczne: Obrona pracy projektowej | PJATK w Gdańsku

WI zaoczne: Obrona pracy projektowej

28.01.2015, 14:32

Uprzejmie przypominam o wyznaczonym terminie obron prac inżynierskich (31.01.2015).

Osoby, które nadal są zainteresowane obroną pracy w/w terminie proszone są o jak najszybsze ( do 29.01.2015) złożenie pracy z załączoną płytą CD oraz dodatkową płytą do przeanalizowania przez system antyplagiatowy.

Osoby, które nie obronią pracy w/w terminie, mogą ubiegać się o powtórny wpis na 8 semestr studiów oraz skończenie projektu. Konieczność realizacji, w ramach ITN, braków programowych z przedmiotów ZPR, WPRG.

Obowiązują opłaty zgodnie z aktualnym cennikiem opłat za studia minus redukcja z tytułu transferu ocen z przedmiotów już zaliczonych, plus dodatkowa opłata za ITNy.

W przypadku nie złożenia podania o wpis warunkowy nastąpi skreślenie z listy studentów. Możliwość reaktywacji w przyszłym roku akademickim na 7 semestr studiów z realizacją nowego projektu inżynierskiego.